17.10.2016.

NOVE MAJSTORICE I MAJSTORSKI KANDIDAT U KLUBU

Mirjana i Kristina nove majstorice karatea. Šime majstorki kandidat

Dana 17 listopada 2016. godine, u prostorima Karate kluba Sokol, održano je polaganje za majstorsko karate zvanje, crni pojas 1. DAN te polaganje za najviše učeničko zvanje majstorski kandidat smeđe-crni pojas, 1.KYU.

Komisija je bila u sastavu
Slaven Mikelić 7. DAN, Ante Čutura 7.DAN i prof dr Josip Kasum, 3. DAN

Za crni pojas 1. DAN i majstorsko zvanje u karateu uspješno su položile, Mirjana Banović i Kristina Galić, višegodišnje uspješne natjecateljice, državne prvakinje, osvajačice mnogobrojnih odličja na domaćim i stranim natjecanjima, karate suci.

Za smeđe-crni pojas i zvanje majstorskog kandidata, 1 KYU, uspješno je položio Šime Zelić, velika nada našeg kluba.

Svima čestitamo i želimo im daljnje uspjehe i napredovanje u učenju i usavršavanju karate umijeća te postizanje izvrsnih rezultata u karate sportu