16.02.2010.

Prvenstvo Dalmacije 2010.

Prvenstvo Dalmacije u borbama i katama za sve uzraste pojedinačno i ekipno održano je 14. veljače 2010. godine u Sukošanu.

Prvenstvo Dalmacije u borbama i katama za sve uzraste pojedinačno i ekipno održano je 14. veljače 2010. godine u Sukošanu.

Od 491 natjecatelja iz 20 klubova članovi karate kluba „Sokol" pokazali su se najuspješnijima osvojivši 32 zlatna, 23 srebrena i 33 brončana odličja. Time je Sokol zauzeo prvo mjesto u ukupnom poretku klubova po ostvarenim rezultatima.

Po kategorijama su ostvareni sljedeći rezultati:

KATE POJEDINAČNO

Mlađi učenici

1.mj - Frane Pejković

2.mj - Marko Ivanišević

3.mj - Petar Čulić

3.mj - Marko Zlović

 

Mlađe učenice

1.mj - Ivana Dragičević

2.mj - Lenka Kuljiš

3.mj - Petra Marelja

3.mj - Ana Raić

 

Učenici

1.mj - Frane Pejković

2.mj - Petar Čulić

3.mj - Ante Mandarić

3.mj - Špiro Golem

 

Učenice

1.mj - Lenka Kuljiš

2.mj - Petra Marelja

3.mj - Ivona Jovanović

3.mj - Ivana Dragičević

 

Mlađi kadeti

1.mj - Toni Madunić

2.mj - Paolo Marković

 

Kadeti

1.mj - Marino Matić

 

KATE EKIPNO

Mlađi učenici

1.mj - KK Sokol - tim 1

2.mj - KK Sokol - tim 2

3.mj - KK Sokol - tim 3

 

Mlađe učenice

1.mj - KK Sokol - tim 1

2.mj - KK Sokol - tim 2

 

Učenici

1.mj - KK Sokol - tim 2

2.mj - KK Sokol - tim 1

 

Učenice

1.mj - KK Sokol - tim 1

3.mj - KK Sokol - tim 2

 

Mlađi kadeti

1.mj - KK Sokol

 

BORBE POJEDINAČNO

Učenici +42 kg

1.mj - Jakov Vladović

3.mj - Ivan Juričić

3.mj - Duje Perica

 

Učenice -32 kg

3.mj - Matea Roje

 

Mlađi kadeti -48 kg

3.mj - Paolo Marković

 

Mlađi kadeti -52 kg

1.mj - Krešimir Čondić

 

Mlađi kadeti +57 kg

3.mj - Toni Madunić

 

Mlađe kadetkinje -45 kg

1.mj - Anđela Stjepandić

 

Mlađe kadetkinje -50 kg

2.mj - Katarina Lehman Pavasović

3.mj - Anđela Krstulović Opara

 

Mlađe kadetkinje -55 kg

1.mj - Ana Marija Abramac

2.mj - Anamarija Perišić

 

Kadeti -52 kg

3.mj - Marino Matić

 

Kadeti -57 kg

2.mj - Marko Parađina

 

Kadeti -63 kg

1.mj - Stjepan Modrić

2.mj - Karlo Kevo

3.mj - Toni Parat

 

Kadeti -70 kg

1.mj - Stjepan Mijat Zaninović

3.mj - Juraj Eterović

 

Kadetkinje -47 kg

2.mj - Anamarija Perišić

3.mj - Anđela Stjepandić

 

Kadetkinje -54 kg

1.mj - Mirjana Banović

2.mj - Ana Marija Abramac

 

Kadetkinje +54 kg

1.mj - Zrinka Magazinović

3.mj - Antonia Bratić

 

Juniori -55 kg

1.mj - Filip Bilić

 

Juniori -61 kg

1.mj - Albert Stjepandić

2.mj - Karlo Kevo

 

Juniori -68 kg

2.mj - Stjepan Modrić

3.mj - Stjepan Mijat Zaninović

 

Juniori -76 kg

3.mj - Nikola Rendić

3.mj - Ivan Vuljak

 

Juniorke -48 kg

2.mj - Anamarija Perišić

 

Juniorke -53 kg

1.mj - Mirjana Banović

2.mj - Iva Šistov

 

Juniorke -59 kg

2.mj - Danijela Banović

3.mj - Antonia Bratić

 

Juniorke +59 kg

1.mj - Zrinka Magazinović

 

Mlađi seniori -78 kg

2.mj - Nal Kuzmanić

3.mj - Nikola Rendić

3.mj - Ivan Vuljak

 

Mlađi seniori +78 kg

1.mj - Vinko Ursić-Glavanović

 

Mlađe seniorke -53 kg

1.mj - Iva Šistov

 

Mlađe seniorke -60 kg

3.mj - Kristina Galić

3.mj - Danijela Banović

 

Seniori -84 kg

1.mj - Nal Kuzmanić

 

Seniori +84 kg

1.mj - Vinko Ursić-Glavanović

 

Seniorke -61 kg

3.mj - Kristina Galić

 

BORBE EKIPNO

Učenici

1.mj - KK Sokol

 

Mlađi kadeti

3.mj - KK Sokol

 

Mlađe kadetkinje

2.mj - KK Sokol - tim 2

3.mj - KK Sokol - tim 1

 

Kadeti

1.mj - KK Sokol - tim 2

2.mj - KK Sokol - tim 1

 

Kadetkinje

1.mj - KK Sokol

 

Juniori

2.mj - KK Sokol

 

Juniorke

1.mj - KK Sokol

 

Seniori

1.mj - KK Sokol

 

Seniorke

3.mj - KK Sokol