08.05.2017.

SOKOLU BRONCA NA EUROPSKOM SENIORSKOM KARATE PRVENSTVU!!!

Sokol Zvonimir Živković, član hrvatske karate reprezentacije, osvojio broncu!

U turskom gradu Kocaeli od 04. do 07. svibnja, održano je 52. po redu Europsko karate prvenstvo u borbama i katama za seniore.

Hrvatska muška kumite reprezentacija, čiji je član i naš sokol Zvonimir Živković, osvojila je 3. mjesto u ekipnim borbama, pobjedivši u borbi za broncu reprezentaciju Italije.

Inače, naš Zvonimir je aktualni viceprvak Hrvatske u kategoriji seniori -84 kg (prošlogodišnji je prvak države), a sada se može pohvaliti i brončanom medaljom sa Europskog prvenstva koju sa sobom donosi kući.

Ovo je druga brončana medalja sa Europskih prvenstava u ekipnim borbama za naš klub. Naš Vinko Ursić-Glavanović je također u Zurichu 2011. godine osvojio broncu u ekipnim borbama u sastavu reprezentacije.