03.10.2016.

DVIJE BRONCE SOKOLA NA 16.CRO OPEN-U U RIJECI

Sokoli uspješni na 16. CRO OPENU 2016. u Rijeci

Dane 01.-02. listopada 2016. godine održan je jaki međunarodni turnir „ Croatia Open“ na kojem je nastupilo preko 1600 natjecatelja, 196 klubova iz 19 zemalja.

U izuzetno jakoj konkurenciji i mnogobrojnošću natjecatelja u svakoj kategoriji, brončane medalje, pod stručnim vodstvom glavnog trenera lavena Mikelića, osvojili su članovi našeg kluba Zvonimir Živković u kategoriji seniori -84kg i Tonči Grubšić u kategoriji mlađi kadeti -57kg.

Inače na 16. izdanju Croatia Open-a, hrvatski karatisti u seniorskoj konkurenciji osvojili su čak13 medalja, tri zlatne, tri srebrne, te sedam brončanih.
Seniorima je to ujedno i bila jedna od posljednjih provjera uoči SP koje će se krajem mjeseca održati u Linzu.

Čestitke našim natjecateljima koji su u izuzetno jakoj konkurenciji osvojili medalje i želimo im nastavak uspješne sezone.